Protestantse Gemeente Culemborg

duurzaamDit voorjaar stond er in de Barbara en in de Open Hof weer een inzameldoos voor oude mobieltjes. Het was een extra grote doos en ook lege cartridges en toners van uw printer waren welkom. Er is weer veel ingeleverd, vooral veel cartridges. In totaal 120 stuks. Hartelijk dank! De opbrengst komt ten goede aan Kerk in Actie. In het najaar houden we weer een inzamelactie.

 

Na de gezamenlijke dienst van 28 mei hebben we buiten koffie gedronken. De kerktuin van de Open Hof is prachtig geworden; heel mooi om hem zo te gebruiken. Het was ook heerlijk weer die dag. Op de tafels lag foldermateriaal over zonnepanelen.

Zondagmiddag 17 september organiseert KiAD een gezinswandeling in de natuur. In het volgende kerkblad en op de weekbrief volgt meer informatie, maar zet de datum alvast in uw agenda! Tenslotte: als werkgroep KiAD nemen we afscheid van Maarten Jansen. We zijn blij met het vele werk dat hij heeft gedaan en wensen hem alle goeds!