Protestantse Gemeente Culemborg

Ook de kerkdienst van Hemelvaart kunt u terugkijken via Youtube.

 

De liturgie kunt u hier vinden. 

 

Behalve deze uitzending via YouTube kunt u de dienst ook beluisteren en terugluisteren via kerkdienstgemist.nl van de Open Hof.

 

Er was ook een moment voor de collecte ingeruimd: u kunt uw bijdrage aan de collecte overmaken op de hieronder genoemde bankrekening. De gemiddelde opbrengst van de collecte op een zondag is verdeeld in een verhouding van 60% voor de diaconie en 40% voor de kerkdienst. U kunt één bedrag overmaken en dat bedrag zal dan in deze verdeling bestemd worden voor de diaconie (voor Voedselgroep Culemborg) en de kerkdienst.

Het banknummer is: NL15 RABO 0373 7365 17 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Culemborg, onder vermelding van 'kerkdienst 21 mei 2020'.