Protestantse Gemeente Culemborg

20200806 kerkdienstIn de kerkdienst van 6 september hebben we afscheid genomen van een ambtdrager en enkele medewerkers. Verder werden Sarie Luteijn en Robbie Dekker voorgesteld als respectievelijk pastoraal medewerker en stagiair.

De foto's kunt u hier bekijken, met ook de bijdrage van de jongeren van Youngchurch.


U kunt de kerkdienst via deze link terugkijken of terugluisteren via kerkdienstgemist.nl.

De liturgie voor deze dienst kunt u hier vinden.

Er was ook een moment voor de collecte ingeruimd: u kunt uw bijdrage aan de collecte overmaken op de hieronder genoemde bankrekening. De gemiddelde opbrengst van de collecte op een zondag is verdeeld in een verhouding van 60% voor de diaconie en 40% voor de kerkdienst. U kunt één bedrag overmaken en dat bedrag zal dan in deze verdeling bestemd worden voor de diaconie (voor Actie Sprinkhaan van Kerk in Actie) en de kerkdienst. Het banknummer is: NL15 RABO 0373 7365 17 t.n.v. Diaconie Protestantse Gemeente Culemborg, onder vermelding van 'kerkdienst 6 september 2020'.