Protestantse Gemeente Culemborg

Open Hof
In de Open Hof wordt op zes zondagen per jaar het Heilig Avondmaal gevierd. De deelnemers komen naar voren, ontvangen brood en wijn of druivensap, en keren dan terug naar hun zitplaats. In deze viering kunnen ook gedoopte kinderen samen met hun ouders deelnemen. Eén keer in de twee jaar wordt er een ontbijt georganiseerd voor ouders met jonge kinderen, voorafgaande aan een dienst van Schrift en Tafel. Tijdens het ontbijt wordt de betekenis van het avondmaal aan de kinderen uitgelegd.

 

AvondmaalBarbarakerk
In de Grote of Barbarakerk wordt ongeveer eenmaal per zes weken het Heilig Avondmaal gevierd in een kring rondom de kerkbanken van het middenschip. Brood en alcoholvrije wijn worden aan elkaar doorgegeven. Ook kinderen zijn welkom om deel te nemen aan het Avondmaal.