Protestantse Gemeente Culemborg

Voor de kinderen van de kindernevendienst was er voor zondag 9 augustus weer een verhaal en een werkblad beschikbaar.

20200524 plaatje KoZHet verhaal is hier te zien en het werkblad is hier te downloaden.

De tekst die bij het werkblad hoort is:

Kom jij naar me toe?
In de nacht is er hevige tegenwind. Midden in de storm zien de leerlingen een spook over het water komen. Ze raken in paniek, doodsbang zijn ze. Hoe moet dit verder? Lopend over het water komt Jezus naar hen toe. Hun angst wordt minder als Jezus dichtbij is.
Met de kinderen kunnen we dit verhaal verkennen: Waar ben jij bang voor? Als jij bang bent, wie hoop je dan dat er naar je toe komt?
Werkwijze: Kleur en knip de plaat uit. Vouw de golf naar boven langs de vouwlijn en kleur de golf. Schrijf op de binnenkant van de golf je angsten: waar ben jij bang voor? Vouw de golf weer terug omhoog. Schrijf bij de figuur van Jezus wie jij graag bij je hebt als je bang bent.
Nodig: kleurpotloden, (gel)stiften en pennen, scharen.


Het verhaal van 2 augustus is hier nog te zien, het werkblad via deze link.