Protestantse Gemeente Culemborg

 

GeldHet is nu ook mogelijk om via deze website giften te doen aan de Protestantse Gemeente te Culemborg. Bovendien is er een Webshop voor CD's van kerkdiensten en collectebonnen. Al deze financiële transacties gaan via de website van de landelijke Stichting Kerkelijk Geldbeheer (SKG) en Ideal. 

Hieronder volgt een kort overzicht van de mogelijkheden, met telkens een link om naar een bepaalde functie door te klikken.

 


CD'S en collectebonnen

Bestel hier CD's van kerkdiensten: CD's kerkdiensten

Bestel hier Collectebonnen: Collectebonnen


 


Giften

Als u een incidentele gift wilt overmaken en daarbij zelf de bestemming wilt aangeven kan dat via deze deze link. Vermeld het doel van de gift in de regel 'Opmerkingen'.U kunt ook een incidentele gift overmaken naar één van de volgende, door de kerkenraad zelf bepaalde, bestemmingen:

Diaconie (o.a. individuele hulpverlening) 
Kerkinactie Culemborg
Solidariteitskas
Gebouwenfonds Open Hof
Bloemenfonds Open Hof 
Gebouwen- en restauratiefonds Barbara 
Orgelfonds 
Orgelconcerten 
Cantatevespers

Klik op één van deze doelen en u komt direct op de goede webpagina.

Gift met account
Het is ook mogelijk een gift of toezegging te doen die door de ledenadminsitratie geregistreerd wordt op uw naam. Kies dan op de webpagina van het gekozen doel onder 'Tenaamstelling' voor 'mijn account'.
 

 

logo ANBI

Op deze pagina vindt u meer over de ANBI-status van onze gemeente.