Protestantse Gemeente Culemborg

Voor de kinderen van de kindernevendienst is er voor zondag 12 juli weer een verhaal en een werkblad beschikbaar.

20200524 plaatje KoZHet verhaal komt binnenkort beschikbaar, het werkblad is hier te downloaden.

De tekst die bij het werkblad hoort is:

De zaaier
Jezus vertelt een verhaal. In die tijd had je geen keurig aangeharkte akkers. Stenen lagen verspreid over de akkers, vogels komen overal en ook distels laten zich niet wijzen waar ze moeten groeien.
De zaaier zaait het zaad. Het komt op verschillende plekken terecht. Op de ene plek groeit het en komt het tot bloei, op de andere plek komt er niets van terecht. Zo is het ook met het woord van God, zegt Jezus. Dat het woord tot je komt, is niet genoeg; het moet voldoende voedingsbodem vinden. Dan kan er iets prachtigs uit groeien.
Werkwijze: Kleur alles. Knip de bloemen en het graan uit. Waar groeit het? Kies zelf uit waar je het laat groeien. Prik die plaatsen op de kleurplaat open. Steek de bloemen er doorheen. Nu gaan de planten groeien!
Nodig: stiften, kleurpotloden, scharen, prikpennen en -matjes.


Het verhaal van 5 juli is hier nog te zien, het werkblad via deze link.