Protestantse Gemeente Culemborg

VrijwilligersAlle activiteiten in onze gemeente kunnen alleen maar plaatsvinden dankzij mensen die zich daarvoor inzetten. De kerk, dat zijn we zelf! Onze gemeente draait hoofdzakelijk op vrijwilligers. We hopen dat u zich ook als vrijwilliger wilt inzetten. Vrijwilligerswerk is belangrijk en versterkt bovendien de onderlinge band in onze gemeente.

Zeker als u nieuw bent in onze gemeente, kan het een goede manier zijn om anderen te leren kennen. Dat kan met allerlei verschillende activiteiten, zoals het koffieschenken na de kerkdienst, het leiden van de kindernevendienst of de crèche, gastheer/-vrouw zijn tijdens Kerk Open of het maken van fruitbakjes voor de Oogstdienst. Voelt u zich vrij om zich aan te melden, ook als we geen vacatures hebben openstaan.
Wanneer u niet weet welk vrijwilligerswerk het beste bij u past of bij wie u zich kunt melden, neem dan contact op met uw ouderling of pastoraal medewerker.