Protestantse Gemeente Culemborg

Ga jij beginnen aan de middelbare school?? Dan hoor je echt bij de NEXT Gen(-eration), je bent van harte welkom op vrijdagavonden!  Eens in de twee weken (met uitzondering van de vakanties) komt een aantal jongeren bij elkaar voor een leuk programma. We doen spel- en discussie-activiteiten rond een thema en kijken wat de Bijbel ons hierover te zeggen heeft.

De avonden beginnen om 19:00 uur en eindigen met een snack en gezellig samen tafeltennissen of lekker chillen. Naast de ‘normale’ avonden doen we ook andere dingen zoals sinterklaas vieren en kerst samen met de oudere jongeren. Ook gaan we met zijn allen op kamp!

De NEXT Gen-avonden zijn in de Open Hof, Beethovenlaan 2 (dit is tegenover het KWC).

Aanmelden hoeft niet, mag wel. Je mag ook je vrienden meebrengen. Heb je nog vragen neem dan contact op met Cornelis Visser: 06-14277464.

Ten slotte: NEXT Gen is een gezamenlijk initiatief van drie kerken in Culemborg (de NGK, Ichthus en de PKN), de avonden staan open voor alle jongeren in Culemborg.